Türkçe Halı Yıkama Web Sayfası English Carpet Clean Web Page

Beykoz Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği en uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Kolay Temizlik Koltuk Yıkama
En ucuz koltuk yıkama bir telefon kadar yakın
Bir maille size özel en uygun koltuk yıkama fiyatları
Yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi ziyaret edin

Beykoz Temizlik Hizmeti

Beykoz ilçesinde yerinde koltuk yıkama, halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

Evinizin en önemli mobilyalarından biri olan koltuklarınızı Beykoz koltuk yıkama olarak özenle, titizlikle sizin için ve sevdikleriniz için yıkayarak tertemiz yapıyoruz. Koltuklar bir evde en çok kullanılan mobilya olduğu için kirlenmeleri de ne yazık ki bir o kadar çabuk oluyor. Özellikle küçük yaşta çocukların bulunduğu mekanlardaki koltuklar üzerlerine dökülen meyve suyu, süt, yiyecekler sebebi ile kolayca kirlenebiliyorlar. Kirlenmesi oldukça kolay olan koltukları temizlemek ise oldukça zor olabiliyor ve genellikle koltuğun üzerindeki lekeler çıksa dahi koltuğun temizliği profesyonel bir şekilde yapılmadığı için temizliği sadece gözle görülür bir seviyede kalıyor. Oysaki koltuğun detaylı ve profesyonel temizliği yapılmadığı sürece gözle görülemeyen mikroplar, kumaşın üzerinde varlığını sürdürmeye devam ederek sizin ve ailenizin sağlığını tehdit etmeye devam ediyorlar.

Beykoz koltuk yıkama hizmetleri veren firmamızın profesyonel yıkama ekipleri evinize gelerek koltuğunuzun kumaşına göre seçecekleri şampuan ile kumaşa zarar vermeden fakat hijyen sağlayacak şekilde yıkama işlemlerini gerçekleştirirler. Öncelikle koltuğa özel karışımlı bir su sıkılarak bu karışım bir süre bekletilir, böylece koltukta bulunan lekelerin iyice yumuşayarak çıkması sağlanır. Çıkmayan inatçı lekeler var ise daha sonra bu lekelere Beykoz koltuk yıkama ekibi tarafından özel olarak seçilen leke çıkarıcılar uygulanır ve koltuk kumaşı tüm lekelerden arındırılır. Son olarak özel fırçalar ile tüm lekelerden arındırılan koltuk, yüzey püskürtme ve emme yöntemleri ile tamamen hijyenik hale getirilir.

Beykoz koltuk yıkama firmamız sevdikleriniz ve sizin için koltuklarınızı kumaşına zarar vermeden tüm lekelerden ve mikroplardan arındırır.