Türkçe Halı Yıkama Web Sayfası English Carpet Clean Web Page

Kolay Temizlik Hizmetleri

1994 yılından beri hizmetinizdeyiz.

Son teknoloji temizlik makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda Bizi Tanıyın Kolay Temizlik Koltuk Yıkama
En ucuz koltuk yıkama bir telefon kadar yakın
Bir maille size özel en uygun koltuk yıkama fiyatları
Yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi ziyaret edin

Kolay Temizlik Firmamız Hakkında

Bizi tanıyın, temizliği güvendiğiniz ellerde yaptırın.

Kolay Temizlik Hizmetleri olarak çalışma hayatımıza 1995 yılında başlamış bulunmaktayız. Koltuk yıkama ve temizleme sektöründe ülkemizde kurulan ilk firmalardan birisi olmamız ile beraber bu alandaki teknolojik yenilikleri de müşterilerimiz ile buluşturan ilk adreslerden birisi olmamız bizler için büyük bir övünç kaynağı konumundadır. Yakın geçmişe kadar oturma gruplarının temizliklerini amatör yöntemler ile yapmaya çalışıp çoğu zaman başarısız olan halkımızın bu konudaki ihtiyaçlarına cevap vermek amaçlı çıktığımız yolda attığımız emin adımlar neticesinde kısa sürede sektördeki lider firmalardan birisi konumuna gelmiş bulunmaktayız.

2000’li yıllara gelindiğinde İstanbul’un yoğun trafik karmaşasını müşterilerimize iletmemek için şubelere yayılmaya ve mobilize ekipler halinde hizmet vererek zamandan tasarruf etmeye başladık. Bu sayede hizmetlerimize çok daha kısa sürede ulaşan müşterilerimizin memnuniyet seviyesi artarken bizler de zaman kazandığımız için daha fazla kişiye hizmet sunma imkanını kazandık.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü koltuk, sandalye, halı, yorgan ve benzeri eşyanın temizliğini gerçekleştirerek yüzde yüz hijyeni sizin ayağınıza getirmek için uğraşıyoruz. Bu anlamda sunduğumuz profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde daima önceliklerinize önem veriyor ve önerilerinizi dikkate alıyoruz.

Daimi müşteri memnuniyeti çerçevesinde sektörde bulabileceğiniz en kaliteli ve en ucuz hizmeti sunduğumuzu biliyor ve bununla gurur duyuyoruz. Sizlerin desteği ile büyümemize devam ediyor ve www.kolaytemizlik.com.tr adresinin kurulması ile beraber sizlere her gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

Misyonumuz


Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerin öncelikle müşteri memnuniyeti esasına göre gerçekleştirildiğini bilerek, sizlerin desteğini almayı sürdürüyoruz. Önceliklerin bizim değil sizin aruzlarınıza göre planlanıp temizlik işlemlerinin bu kriterler ışığında yapılmasını sağlayarak en kaliteli hizmeti almanıza olanak veriyoruz. Aynı zamanda temizlik hizmetinin bir seferlik değil sürekli gerçekleşmesinin gerektiğini bilerek müşteri-firma ilişkisinden çok bir dost ortamı kurarak uzun süreli çalışma ilişkilerini sizler ile başlatmak istiyoruz.

Size hizmet veren tüm personelimizi eğittiğimiz gibi yönetim kadromuza da gerekli eğitimleri sunarak profesyonel büyümenin gerekliliklerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede verilen hizmetin hiçbir kanadında bilgi ve koordinasyon eksikliği yaşamadan sorunsuzca gerçekleşmesini sağlıyoruz. Kolay Temizlik Hizmetleri bünyesinde hizmet verdiğimiz 18 yıl boyunca çalıştığımız yüzlerce kişi ve firmanın gelişme ve büyümemizde bizlere destek olduğunu bilerek hepsine ayrı ayrı değer veriyoruz. Sunduğumuz tüm temizlik ve yıkama hizmetlerinin uzun vadeli olmasına önem vererek mümkün olan en uzun süre zarfında etkin olarak kalması için çaba sarf ediyoruz.

Her geçen gün siz değerli müşterilerimizden edindiğimiz bilgiler ışığında daha kaliteli hizmet vermeye başlayarak eksiklerimizi gideriyor ve kusursuz olma yolunda adımlarımızı hızla atıyoruz. En kaliteli malzemeden ve en profesyonel temizlik ekipmanlarından ödün vermeden düşük maliyetli temizliği sizlerle buluşturarak bu tarz masrafların size yansımamasını ve bu sayede sektörün çok altında maliyetler ile kaliteli temizlik işlemlerini uygulanmasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz


On sekiz sene öncesinde çıktığımız bu yolda sizlerin desteği ile gün geçtikçe büyüyerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaya devam etmeye çalışıyoruz. İstanbul içinde gösterdiğimiz hızlı ve profesyonel hizmeti yurt geneline yayarak, sağlıklı ve temiz ortamları tüm vatandaşlarımız ile buluşturmaya gayret ediyoruz.

Temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanın herkesin hakkı olduğunu bilerek fiyatlarımızı benzerlerimiz gibi aşırı seviyelerde tutmuyor ve bu sayede daha fazla müşterimize ulaşarak beğeni toplamayı sürdürüyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü eşya ve ortamın temizliğini sağlayan ekipman ve personelimizi her geçen gün geliştirerek tecrübe seviyesi bakımından rakiplerimizden hep bir adım önde olmalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda çalışan tüm arkadaşlarımıza insan ilişkileri konusunda da eğitim vererek müşterilerimiz ile hiçbir konuda problem yaşanmamasına dikkat ediyoruz.

Gelecek yıllarda şu anda sahip olduğumuz başarılı performansı sürdürerek daha fazla kişiye ulaşmayı arzuluyoruz. Bu sayede daha fazla insanın hizmetimizin kalitesinden faydalanmasını ve sağlıklı bir ortamda hayatına devam etmesini istiyoruz.

Kolay Temizlik Hizmetleri olarak öğrenmenin ve tecrübe sahibi olmanın sonu olmadığını bilerek kendimize asla yeterli gelmiyor ve daima yeni ufuklara yelken açmayı düşünüyoruz. Temizlik alanında en detaylı işlemi en uygun maliyetlere sunma konusundaki çalışma prensibimizi hiçbir şekilde değiştirmeden dış etkenlerden doğacak sorunları müşterilerimize yansıtmamaya özen gösteriyoruz. Sınırları aşarak web sitemiz sayesinde tüm ülkedeki insanların kalitemizi ve çalışma anlayışımızı tecrübe etmesini bekliyoruz.