Türkçe Halı Yıkama Web Sayfası English Carpet Clean Web Page

Kadıköy Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği en uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Kolay Temizlik Koltuk Yıkama
En ucuz koltuk yıkama bir telefon kadar yakın
Bir maille size özel en uygun koltuk yıkama fiyatları
Yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi ziyaret edin

Kadıköy Temizlik Hizmeti

Kadıköy ilçesinde yerinde koltuk yıkama, halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

Koltuklar ev eşyalarının ana merkezinde bulunmaktadır. Koltukların her daim temiz olması gerekir. Çünkü ev içerisinde en fazla kullanılan eşya, koltuklardır. Misafirlerimizi ağırladığımız zamanlarda, çocuklara evde bakarken veya koltuğa uzandığımızda, koltuk takımlarının temiz olması, sağlık açısından da çok önemlidir. İçerisinde, bizlerin gözle göremeyeceği kirler, sürekli kullanımdan dolayı birikir ve etrafa mikrop saçarlar. Bu sebeple sık sık koltukların tam anlamıyla temizlenmesi yani yıkanması gerekmektedir.

Kadıköy ve çevresinde oturan ve koltuk yıkatmak isteyenler için, Kadıköy koltuk yıkama en doğru adrestir. Koltuklarınızı özenle, özel ekip ve ekipmanlarımız ile evinize gelerek yıkıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey, yalnızca firmamız ile irtibata geçmektir. Koltuk yıkamak için ekiplerimiz evinize geldiğinde, önce koltuklar vakumlu makinelerle ıslatılır ve şampuanlanır. Daha sonra şampuanlıyken koltuklara zarar vermeyecek bir fırça yardımı ile koltuklarınız güzelce köpürtülür ve köpüklü su çekilir. Sonrasında koltuklarınıza temiz su verilerek durulama işlemi gerçekleştirilir. Koltuklarınızın yıkama işlemi bittikten sonra ise; kuruma süresi sıcak günlerde ortalama 10 ile 12 saat arasını bulurken, daha serin havalarda ortalama 18 saatte koltuklarınız kurur ve kullanılacak hale gelir. İlk günkü temizliğine kavuşan koltuklarınızda, güvenle oturabilirsiniz.

Kadiköy koltuk yıkama ile irtibata geçerek, koltuklarınızda güvenle oturma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tertemiz, mis kokulu koltuklara sahip olmak istiyorsanız, iletişim adresimize gelebilir veya telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.