Türkçe Halı Yıkama Web Sayfası English Carpet Clean Web Page

Sultanbeyli Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği en uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Kolay Temizlik Koltuk Yıkama
En ucuz koltuk yıkama bir telefon kadar yakın
Bir maille size özel en uygun koltuk yıkama fiyatları
Yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi ziyaret edin

Sultanbeyli Temizlik Hizmeti

Sultanbeyli ilçesinde yerinde koltuk yıkama, halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

Evimizde ya da ofisimizde bulunan en önemli ve kullanışlı mobilyalar hiç şüphe yok ki koltuklardır. Üzerinde oldukça fazla vakit geçirdiğimiz ve rahat ettiğimiz koltuklarımız çok çabuk kirlenebilme ihtimaline sahip mobilyalar arasındadır. Kumaşının üzerine herhangi bir şey döküldüğü zaman genellikle lekesi kalır ve kumaşın derinliklerinden gözle görülemeyen mikroplar barındırır.

Profesyonel bir şekilde yapılmayan koltuk temizliği ne yazık ki gözle görülür bir hijyen sağlamaktan ve yorulup vakit harcamanıza sebep olmaktan başka bir işe yaramaz. Bu nedenle koltuklarınızın temizliğini Sultanbeyli koltuk yıkama firmamıza emanet ederek, lekesiz ve hijyenik koltuklara sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz evinize gelerek öncelikle koltuğunuzun kumaşını tespit etmekle işe başlarlar. Koltuğunuzun kumaşına zarar vermeyecek bir şampuan seçimi gerçekleştirirler ve daha sonra özel bir sulu karışımı koltuğunuza püskürterek bir süre beklerler. Bu özel karışım koltuğunuzun kumaşında bulunan lekelerin yumuşayarak çıkmasını sağlar. Kumaşın üzerinde çok derine işlemiş inatçı lekeler var ise ve özel karışım bu lekeleri çıkartmak konusunda bir işe yaramıyor ise Sultanbeyli koltuk yıkama hizmetleri veren ekibimiz lekelere gene kumaşın cinsine göre zarar vermeyecek bir leke çıkarıcı uygularlar. Uyguladıkları bu karışımı özel fırçalar ile fırçalayarak kumaştan kolaylıkla çıkartırlar. Tüm leke çıkarma işlemleri tamamlandıktan sonra Sultanbeyli koltuk yıkama firmamız ekipleri yüzeysel püskürtme ve emme yöntemi ile son yıkama işlemlerini de gerçekleştirerek koltuğunuzu tertemiz ve lekesiz bir şekilde kullanmanız için size teslim ederler.

Sultanbeyli koltuk yıkama firmamızı telefonla arayarak randevu alarak ekiplerimizin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.