Türkçe Halı Yıkama Web Sayfası English Carpet Clean Web Page

Tuzla Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği en uygun fiyatlara sizlerle buluşuyor

Son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile hizmetinizdeyiz.

Kolay Temizlik Koltuk Yıkama
En ucuz koltuk yıkama bir telefon kadar yakın
Bir maille size özel en uygun koltuk yıkama fiyatları
Yerinde koltuk yıkama hizmeti için bizi ziyaret edin

Tuzla Temizlik Hizmeti

Tuzla ilçesinde yerinde koltuk yıkama, halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerini sunuyoruz.

Koltuk yıkama işlemi koltuk yüzeyinin lekelerden tam anlamı ile arınması ve mikropların yok olması için profesyonel ekipmanlar yardımı ile uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir temizliktir. Koltuğunuzun kumaşının zarar görmemesi için temizlik sırasında kullanılacak şampuanın ve leke çıkarıcıların özel olarak seçilmesi gerekmektedir.

Tuzla koltuk yıkama hizmetleri veren firmamız sizlere koltuklarınızın ilk günkü gibi lekesiz ve hijyenik görünmesini sağlayacak bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızı telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilir, koltuklarınızı yıkatmak için randevu alarak ekiplerimizin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Koltuk yıkamak için evinize gelecek olan Tuzla koltuk yıkama ekibimiz koltuğunuzun kumaşının cinsine göre bir şampuan belirleyerek işleme başlarlar. Şampuanın kumaşın cinsine göre belirlenmesi kumaşın yıkama esnasında hasar görmemesi için oldukça önemli bir işlemdir. Şampuan belirlendikten sonra ekiplerimiz kumaşın üzerinde bulunan lekelerin yumuşayarak çıkması için özel sulu bir karışımı koltuğunuzun kumaşına püskürterek bir süre beklerler. Bekleme işleminin sonucunda kumaştan çıkmayan lekeler var ise bu lekeler gene koltuğunuzun kumaşının cinsine göre belirlenecek olan leke çıkartıcı ile çıkartılır. Özel yıkama fırçaları ile kumaşa uygulanacak olan leke çıkartıcılar oldukça inatçı olan lekeleri çıkartmak üzere üretilmiştir.

Tuzla koltuk yıkama ekibimiz tarafından koltuğunuzun kumaşının tüm lekelerinin çıkartılması ile son olarak yüzeysel püskürtme ve emme işlemleri de koltuğunuza uygulanır ve temizlenme işlemi tamamlanmış olur.

Tuzla koltuk yıkama firmamız koltuk yıkamada siz müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.